Root Watering System

labirynt

Firma Tanake oferuje duży wybór urządzeń przeznaczonych do profesjonalnego nawadniania i technicznego wyposażania obiektów szklarniowych. Produkty można zamówić lub zakupić w siedzibie naszej firmy. Nawadnianie jest bardzo istotnym elementem, mającym wpływ na prawidłowy rozwój rośliny. W tym artykule przedstawimy Państwu system nawadniania dokorzeniowego RWS (Root Watering System). System ten przeznaczony jest do podlewania drzew i krzewów. Dzięki niemu woda, powietrze i składniki odżywcze przedostają się przez stwardniałą glebę, prosto do strefy korzeniowej roślin, jednocześnie uwalniają z niej gazy mogące zwiększać napięcie korzeniowe.

System nawadniania dokorzeniowego

System nawadniania dokorzeniowego to doskonałe rozwiązanie dla zieleni miejskiej. Podziemne nawadnianie sprawia, że korzenie zostają pod powierzchnią ziemi. Chroni to je przed licznymi uszkodzeniami. Dzięki siatkowej budowie z tysiącami otworów życiodajna woda bezpośrednio dociera do całego systemu korzeniowego, zapewniając jednocześnie doskonałe napowietrzanie.
W przypadkach, kiedy system nawadniania dokorzeniowego zakładany jest na glebach piaszczystych należy dodatkowo ochronić i wzmocnić każde urządzenie specjalną osłonką RWS-SOCK, która uniemożliwi przedostanie się drobnych cząstek gleby do środka. Dzięki temu unikniemy zapchania całego elementu.
Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub chcecie sprawdzić dostępność towaru, wystarczy zadzwonić na numer 22 336 90 40 lub napisać maila – nts@tanake.com.pl.

Leave a comment