Nawadnianie na światowym poziomie

strumień

Podlewanie gruntów jest bardzo ważnym elementem, należy dostarczyć odpowiednią ilość wody, aby nasze rośliny prawidłowo się rozwijały. Zadaniem systemów nawadniających jest dostarczenie takiej ilości wody do podłoża. Systemy nawadniające oferowane przez firmę Tanake należą do jednego z najlepszych producentów na świecie. Tym producentem jest firma z wieloletnim doświadczeniem – firma Rain Bird.

Światowy lider

Rain Bird to firma istniejąca od 1933 roku. Długoletnie doświadczenie jest jednym z wielu elementów zapewniającym wysoką jakość tworzonych przez nich produktów. Produkty oferowane przez Rain Bird rozprowadzane są aż w 130 krajach. Wykorzystywane są do automatycznych systemów nawadniających w ogrodach, na terenach zieleni, na obiektach sportowych i rekreacyjnych czy też na polach uprawnych.
Firma Rain Bird w swojej ofercie posiada ponad 4000 produktów związanych z systemem nawadniającym. Nieustannie się rozwija, wprowadza innowacje oraz zwiększa funkcjonalność urządzeń. Obecnie posiada ponad 130 patentów.

100% jakości i skuteczności

Największą popularnością cieszą się urządzenia, takie jak: zraszacze, linie kroplujące naziemne i podziemne, zawory elektromagnetyczne, sterowniki oraz czujniki opadów deszczu. Na uwagę zasługują również innowacyjne systemy marki Rain Bird – system RWS oraz system centralnego sterowania.

Leave a comment