Świadome ogrodnictwo i uprawa

jabłko

Firma Tanake importuje i sprzedaje najlepszej jakości urządzenia do nawadniania. Działa na polskim rynku prawie 40 lat. Firma reprezentuje czołowych producentów z całego świata. Od 1990 roku jest przedstawicielem izraelskiej firmy Naan, od 1997 roku reprezentuje w Polsce holenderską firmę VanVliet (obecna nazwa HortiMax) oraz jest przedstawicielem amerykańskiej firmy Rain Bird. Firma Tanake prowadzi sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową.

Jakie usługi świadczy firma Tanake?

Firma świadczy m.in. usługi standardowe związane z nawadnianiem tradycyjnym terenów zieleni, obiektów sportowych, upraw polowych oraz upraw pod osłonami. Nawadnianie tradycyjne to system oparty na zraszaczach wynurzalnych i polowych, mikrozraszaczach i zamgławiaczach niskociśnieniowych oraz liniach kroplujących i kroplownikach indywidualnych. Zakres usług firmy jest następujący:
• sprzedaż materiałów ze stałej oferty magazynowej,
• realizacja zamówień specjalnych na towary, które nie występują w stałej ofercie magazynowej,
• doradztwo techniczne w zakresie odpowiedniego wyboru elementów systemu dla tych, którzy zdecydują się na samodzielny montaż instalacji (wykonanie koncepcji systemu nawadniającego wraz z wyceną materiałów, porady odnośnie prac montażowych),
• projektowanie systemów nawadniających w oparciu o materiały z oferty handlowej,
• aranżowanie prac montażowych przy pomocy firm instalatorskich.

Leave a comment